Учні Херсонщини готуються для вступу до НУБіП

15 лютого 2015 року

     Вже традиційно випускники однієї з шкіл на Херсонщині, а саме Дудчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що у с. Дудчани Нововоронцовського району, неодноразово ставали зразковими студентами колись НАУ, а нині НуБіП. Так, у свій час з відзнакою закінчили факультет аграрного менеджменту Г. Литовченко (2002), факультет ветеринарної медициниІ. Деркач (2006.) та М. Срога (2014), факультет правознавства - О. Кучів (2013).

    Науковий ступінь кандидатів наук отримали Литовченко Г., Деркач І. Та й на сьогодні наші студенти як бакалаврату, так і магістратури, вихідці з Дудчан, є одними з найкращих.


     Тож проведення 6 лютого 2015 року профорієнтаційної роботи асистентом кафедри фармакології та токсикології факультету ветеринарної медицини Деркач Іриною Михайлівною у Дудчанському загальноосвітньому об’єднанні «дитячий садок-школа І-ІІІ ступенів – позашкільний заклад» скоріше за все було не з ознайомчою метою, а з метою вкотре нагадати, що для випускників цієї зразкової школи Херсонщини двері нашого вузу завжди відкриті і ми раді їх бачити.


 

Деркач Ірина Михайлівна,
асистент кафедри фармакології та токсикології

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook