Обмін досвідом і профорієнтація: Немішаєвський фаховий коледж відвідала делегація університету

13 червня 2023 року
  Днями до ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з робочим візитом завітали поважні гості Микола Цвіліховський – академік, доктор ветеринарних наук, професор, декан факультету ветеринарної медицини; Микола Малюк – доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри хірургії та патофізіології ім. проф. І.О. Поваженка; Віталій Журенко – к.вет.н., доцент кафедри біохімії і фізіології ім. академіка М.Ф. Гулого; В'ячеслав Соломон – кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри ветеринарної гігієни ім. А.К. Скороходька, завідувач ННВ Клінічного центру «Ветмедсервіс», Руслан Кононенко – кандидат ветеринарних наук, доцент, декан факультету тваринництва та водних біоресурсівна відділення «Ветеринарна медицина».

  Під час зустрічі делегація ознайомилась з процесом робіт щодо створення на ветеринарному відділенні «Навчально-діагностичного центру ветеринарної медицини», його використання у навчальному процесі для удосконалення практичних навичок майбутніх ветеринарних фахівців, забезпечення їх фахових компетентностей відповідно до освітньо-професійних програм «Ветеринарна медицина», «Єдине здоров’я».
  Цікавою та змістовною була зустріч гостей із студентами-випускниками відділення «Ветеринарна медицина» та «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».
 
 
  Микола Цвіліховський надав вичерпну інформацію про особливості вступу на факультет ветеринарної медицини у 2023 році. Руслан Кононенко розповів про особливості вступу на факультет тваринництва та водних біоресурсів.
  Студенти активно спілкувались з гостями, отримали вичерпні відповіді на питання, які їх цікавили.
 

Дякуємо поважним гостям за цікаву зустріч.

Тримаймо освітній фронт разом!

Навчаємося, працюємо заради Перемоги України!

 
Ніна Овчарук,

 голова циклової комісії ветеринарних дисциплін 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook