День пам’яті та примирення - 2023

8 травня 2023, 14:00
НУБіП

Щороку 8 травня відзначається День пам’яті та примирення з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії.

День пам’яті та примирення 2023

Студенти 3 курсу 2 групи за підтримки куратора групи Москаленко Антоніни Анатолівни організували онлайн зустріч. На цій зустрічі ми вшанували пам’ять та подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Згадали  і жертв війни: остарбайтерів, дітей війни, цивільних, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками. Студенти поділилися родинними історіями, які розповідали їх старенькі рідні про Другу світову війну.

 День пам’яті та примирення 2023

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Однак тепер це – путінська росія. Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.

День пам’яті та примирення 2023 День пам’яті та примирення 2023

 

Юлія Стахів

студентка 2 групи 3 курсу

факультету землевпорядкування

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook