Здобувачі вищої освіти 3 курсу факультету ветеринарної склали іспит з дисципліни «Патофізіологія тварин»

5 червня 2023 року
Хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка

   Не зважаючи на те, що навчальний семестр був складним у зв’язку з війною росії проти України заняття на кафедрі хірургії і патофізіології ім. акад. І. О Поваженка пройшли у змішаній формі.

   Так, з 15 травня по 2 червня згідно з графіком, який затверджений навчальною частиною НУБіП України, здобувачі вищої освіти 3 курсу повного терміну навчання факультету ветеринарної медицини склали екзамен з дисципліни «Патофізіологія тварин».

 

 

   В період навчання більшість здобувачі вищої освіти виконали лабораторні заняття та здали всі модуля. Впродовж семестру допомогу в навчанні здобувачам вищої освіти надавали науково-педагогічні працівники кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка академік Анатолій Мазуркевич, доцент Юрій Харкевич, старші викладачі Тарас Савчук, Роман Бокотько та асистент Юлія Суртаєва, які постійно контактували із студентами, надаючи консультацію з необхідних питань.

 

 

   Слід відмітити, що здобувачі вищої освіти використовували електронний навчальний курс дисципліни «Патофізіологія тварин», який розміщений на платформі Elearn (https://elearn.nubip.edu.ua/course/view.php?id=1777).

 

   Науково-педагогічні працівники під час дистанційного навчання із здобувачами вищої освіти опрацювали відповідні теми з дисципліни та постійно проводили обговорення відповідних тем у формі відеоконференції з використанням платформи Webex і Zoom. Також, здобувачі вищої освіти мали змогу відпрацювати необхідні лабораторні роботи для опанування професії під час очного формату навчання.

 

 

 

   Іспит був проведений в дистанційному режимі з використання платформі Elearn (https://elearn.nubip.edu.ua/course/view.php?id=1777). Іспит в даних групах проводився у два етапи. На першому етапі кожний здобувач вищої освіти опрацьовував білет, який складався з 10 тестових завдань із двома відкритими питаннями. Другий етап складався із співбесіди з використанням платформи Zoom згідно з графіком з ідентифікацією студента та перевірки знань.

 

 

 

 

 

   Академічна успішність студентів в цілому по курсу становить 83 %. Це студенти, які опанували викладені лекції, виконали завдання з лабораторних і самостійних робіт та успішно склали модулі. Інші 17 % студентів були недопущені до складання іспиту в зв’язку з невиконанням навчального плану.

 

 

 

Бажаємо всім студентам успішної сесії та успіхів у подальшому навчанні. Всім бажаємо здоров’я і мирного неба над головою!

Ми переможемо!
Слава Україні!

Тарас Савчук, старший викладач кафедри
хірургії і патофізіології ім. акад. І. О. Поваженка
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook