Попри війну святкуємо День вишиванки
Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки.
Через війну, яку розпочала росія, День вишиванки має особливий сенс — українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.
Уже традиційно, не лише в Україні, а й за її межами у День вишиванки проводиться особливий флешмоб, який полягає в тому, що усі одягаються в національний одяг, фотографуються та викладають світлини в соціальні мережі.
В мирні часи в багатьох містах проводили концерти, фестивалі, ярмарки та фотосесії. На жаль, під час війни проводити масові заходи заборонено. Однак кожен із нас, хто наразі перебуває в безпеці, може відзначити це свято – достатньо просто одягнути вишиванку або будь-який інший одяг з українською вишивкою для підтримання духу українців та українських воїнів.
Студенти та викладачі агробіологічного факультету не залишилися байдужими до свята.
Завдяки збройним силам України ми можемо носити сьогодні вишиванку, а дякуючи красивим першокурсникам, хоч на мить, повернутися у мирний час, який ми усі тепер називаємо - “до війни”.
Кожна вишиванка була неповторною, а від розмаїття кольорів на сорочках просто розбігалися очі.
Ці молоді люди, що на фото — наше майбутнє, якими ми гордимося. Це ті, задля кого тримають небо над нашими головами наші героїчні військові.
Де б не були студенти, далеко чи близько від рідної домівки, вони завжди з собою мають вишиванку. Вишита мамою, бабусею чи власноруч вишиванка є найціннішим скарбом, що назавжди залишиться у серці кожного.
Всі ми були різні, але зібрані в одне ціле. Саме такою є і наша Україна. Строката, але єдина, мудра і молода.
Віримо в ЗСУ! Дякуємо ЗСУ! Молимось за ЗСУ!
Олеся Скриник,
доцент кафедри рослинництва