Міжнародний круглий стіл, присвячений 125-річчю НУБіП України

17 травня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

12 травня викладачі кафедри менеджменту та аграрної економіки взяли участь у ще одному спільному науковому заході – міжнародному круглому столі «Результативний менеджмент системного забезпечення розвитку регіональних соціально-економічних структур», присвячений 125-річчю НУБіП України, який був організований спільно з Бережанським агротехнічним інститутом.

Учасниками заходу стали як науковці закладів України, так і закордонних: ВШТІП Академії прикладних наук (Познань, Польща), Поморського університету у Старогарді Гданському (Польща), Познанського економічного університету (Польща), Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (UMCS) (Польща), Адміністрації Єлєня Гура (Польща).

Учасники круглого столу розглянули методологію результативного управління гармонійним розвитком підприємств в системі: сутнісних характеристик наукових понять, теорій та вимог законів розвитку підприємств як соціально-економічних структур, їх цільових установок, що підвищує рівень збалансованості складових підприємств та менеджменту як цілісності.

Галина Македон, декан факультету
агротехнологій та економіки
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook