Студенти НУБіП України Жанна Білаш і Федір Карпович - призери чемпіонату України зі спортивного радіоорієнтування 2023 року

2 травня 2023, 23:51
м. Дубно Рівненської обл.

   27-30 квітня 2023 року у Рівненській області відбувся чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування 2023 року.

   У змаганнях серед юніорок пизером чемпіонату стала Жанна Бєлаш - студентка 2 курсу факультету іноформаційних технологій, яка зайняла в особистому заліку 2 місця у трьох дисциплінах: спринт, класичні діапазони 144 МГц та 3,5 МГц, і 3 місце у дисципліні радіоорієнтування, в командному заліку три юніорки Києва були першими у трьох дисциплінах і другими у дисципліні радіоорієнтування.

   У змаганнях серед чоловічої еліти виступав Федір Карпович - студент 4 курсу факультету інформаційних технолгійї, який виборов 3 місце в особистому заліку у спринті, а троє спортсмнів команди Києва стали переможцями в командному заліку чемпіоната України в усіх чотирьох дисциплінах.

   Команда Києва стала переможцем чемпіонату в загальнокомандному заліку після 4 днів змагань серед команд з 8 областей України та міста Києва.

Вітаємо спортсменів і бажаємо успішних стартів на клубному чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації, який відбудеться у Республіці Польща 5-7 травня 2023 року.

В'ячеслав Пархоменко

заступник завідувача кафедри фізичного виховання

зі спортивної роботи


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook