На кафедрі теорії та історії держави і права відновлено теоретико-правові змагання серед студентів 1 курсу юридичного факультету

6 травня 2023 року

05 травня 2023 року увійде в історію кафедри теорії держави і права. І не тому, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила про скасування статусу пандемії коронавірусу COVID-19, а тому, що на кафедрі після тривалої перерви було відновлено теоретико-правові змагання серед студентів 1 курсу юридичного факультету.

 

Востаннє цей захід відбувся у далекому 2019 р. Учасники останньої сесії змагань уже стали магістрами, а 1 курсу відкрилася можливість очно пройти 1 день змагань. Зазначу, що при викладанні теорії держави і права мною завжди наголошується на необхідності розвивати навички командної роботи. Але завжди вказую на два випадки, коли їм доведеться опинитися сам на сам із завданням і боротися за вищий бал – підсумкова атестація та теоретико-правові змагання.

 

Правила залишилися незмінними: бажання, одноособовість та відсутність довідкових матеріалів. Завдання також були побудовані за тим же принципом – 5 термінологічних завдань, 5 класифікаційних і 10 – практичних. Усі завдання стосувалися модуля «Механізм правового регулювання».

 

Зголосилися взяти участь лише 14 студентів. У незвичний для них спосіб «одиночного плавання» вони гідно пройшли перший раунд. Найбільше балів набрала Валерія Москальова (І), друге і третє місця розділили між собою Роман Олійник та Марія Шаповаленко (ІІ); Ростислав Мельник та Олександр Мейта (ІІІ). Але навчальні бонуси отримали усі учасники!

 

Змагання пройшли у дружній атмосфері і традиційно завершилися селфі!

 

До зустрічі 12 травня у наступному раунді!

 

Віра Качур,

завідувачка кафедри теорії та історії держави і права

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook