Гирьовий спорт приносить чергові медалі у скарбницю спортивного рейтингу НУБіП України

4 травня 2023 року
  Досить насиченим на змагання виявився квітень для збірної команди НУБіП України з гирьового спорту.
 З 20 по 24 квітня відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту у місті Нафпліон (Греція), де боролися за призові місця наші студенти Ілля Фурса (ф-т захисту рослин біотехнологій та екології) та Володимир Кульківський (гуманітарно-педагогічний ф-т). Хлопці гідно представили на змаганнях не тільки наш університет, а і країну в цілому. Володимир Кульківський у вправі Р-12 став чемпіоном і встановив рекорд Європи – вирвав гирю 32 кг 255 разів. Ілля Фурса у вправі довгий цикл підняв дві гирі по 32 кг 57 разів і став чемпіоном.
 
  29-30 квітня на базі нашого Університету відбувся чемпіонат України серед студентів ЗВО. У заході взяли участь 150 студентів із 17 вишів. Серед учасників було 20 кандидатів у майстри спорту, 11 майстрів спорту і 3 майстра спорту міжнародного класу. Збірна НУБіП України була представлена 13-ма учасниками – 9 хлопців і 4 дівчини.
  У вправі Р-12 студенти гуманітарно-педагогічного факультету Андрій Авраменко посів третє місце з гирею 24 кг, зробивши 206 підйомів. Євгенія Кедич зайняла четверте місце з особистим рекордом 213 разів, виконавши 1-й розряд. Беззаперечним лідером став Володимир Кульківський – гирю 32 кг вирвав 250 підйомів і виборов перше місце, показавши найкращий результат змагань.
 
  У загальному підсумку збірна НУБіП України з 253 балами посіла третє загальнокомандне місце, відставши від Військового інституту КНУ ім. Т. Шевченка лише на 4 бали. Перше місце виборола команда Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.
 

Вітаємо збірну команду з гирьового спорту та тренера Віталія Андріяша з вдалим виступами міжнародних та Всеукраїнських змаганнях!

 
Микола КОСТЕНКО,
завідувач кафедри фізичного виховання
 

    


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook