Чергові спортивні досягнення студентів факультету тваринництва та водних біоресурсів

3 травня 2023 року
  У період з 27 по 30 квітня 2023 року у м. Бровари проходив Чемпіонат України серед дорослих з кікбоксингу WAKO, організовані Всеукраїнською федерацією WAKO, Міністерством молоді та спорту України при підтримці відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та Броварської районної військової адміністрації. Варто відзначити, що змагання були присвячені на честь героїв загиблих під час військових дій у боротьбі з російським агресором.
 28 квітня 2023 року відбулася урочиста церемонія відкриття змагань, на якій були присутні поважні гості: Броварський міський голова Ігор Сапожко, заступник Броварського міського голови Петро Бабич, начальник управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, начальник управління культури, сім’ї та молоді Броварської міської ради Аліна Ярмоленко, президент Всеукраїнської федерації WAKO, віцепрезидент СКУ Ольга Павленко, президент Української федерації ушу, віце-президент СКУ Олег Чуканов та інші. Вони привітали присутніх з початком представницьких турнірів, за результатами яких будуть формуватися збірні України та побажали учасникам вдалих виступів і перемог.
  Чергову перемогу здобула студентка другого курсу факультету тваринництва та водних біоресурсів славетного Національного університету біоресурсів і природокористування України спеціальності 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»Сурніна Меланія. Вкотре Меланія показала свою працьовитість, терпіння і волю до перемоги, посівши: у розділі музичні форми без зброї та зі зброєю – І місце, а в розділі креативні форми без зброї та зі зброєю – ІІ місце, отримавши відповідні Дипломи.
  
  Наші студенти знову доводять, що у нашому alma mater є добрі спортивні традиції, а спортсмени продовжують перемагати і показувати високі спортивні результати. Тож, з гордістю вітаємо Сурніну Меланію з подвійною перемогою у змаганнях, бажаємо високих результатів, підкорення нових вершин, подальших перемог та мирного неба!

                         З вірою у ЗСУ і Перемогу України тримаємо освітянський і спортивний стрій.
Все вже є Україна!

 
 
Софія Вернидуб,
т.в.о. голови Сенату студентської організації
факультету тваринництва та водних біоресурсів    
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook