Навчальна практика з ґрунтознавства

31 березня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

31 березня закінчилась навчальна практика з дисципліни «Ґрунтознавство з основами геології» для студентів другого курсу освітньої програми «Агрономія».

Навчальна практика проводилася на базі навчального науково-виробничого підрозділу інституту. Програма практики розрахована на 30 годин і проходить у два періоди: польовий і камеральний.

Польовий етап навчальної практики включає закладання і опис морфологічних ознак ґрунтового профілю; оцінювання ґрунту за його морфологічними ознаками; засвоєння методики відбору зразків ґрунту для проведення лабораторних аналізів; визначення щільності складення конкретного ґрунту в орному і метровому шарах; відбір зразків для визначення вологості ґрунту і розрахунок запасів вологи в шарі ґрунту.

Камеральний етап навчальної практики передбачає оформлення польових щоденників і звіту; захист звіту. В цей період студенти оформили отриманий при польових спостереженнях фактичний матеріал, систематизували й узагальнили отримані дані у вигляді звіту про польову практику.

Юрій Ярош, старший викладач кафедри агрономії
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook