Студентка Бережанського фахового коледжу Мар'яна Сулімова – переможниця Міжнародного конкурсу СANADIAN-UKRAINIAN FESTIVAL CHILDREN’S AND YOUTH CREATIVITY TORONTO 2023

7 квітня 2023 року
  У вік сучасних інтернет-технологій з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. При чому зовсім необов’язково бути присутнім особисто. Саме тому, йдучи в ногу з часом, організаційний комітет проєкту фестивалів пропонує нові можливості участі у міжнародних конкурсах для всіх творчих колективів, незалежно від віку і місця проживання.

  Сулімова Мар’яна, студентка ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України», стала переможницею у дистанційному СANADIAN-UKRAINIAN FESTIVAL CHILDREN’S AND YOUTH CREATIVITY TORONTO 2023 в номінації «Художнє читання». Оцінку виступів учасників конкурсу здійснювало міжнародне журі, яке складалося з відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури і мистецтва, організаторів міжнародних фестивалів у Канаді, Франції, Словаччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Македонії, Хорватії, Болгарії та Чорногорії.

Ми щиро вітаємо нашу переможницю!

  Люди, які вміють творити, вміють дарувати красу і топити лід у людських серцях, саме до таких людей належить наша Мар’яна. Гордимося такою студенткою, яка своїм творчим хистом зачарувала міжнародне журі. Нехай це вміння допоможе їй зробити цей світ трішки кращим. Успіхів нашій переможниці та творчих злетів.
  Ну і звичайно, велике спасибі батькам та викладачам, що навчили любити літературу і бачити красу у повсякденності.
 
Ганна П’ЄНТАК,
голова циклової комісії гуманітарних дисциплін
Олександра БОЙКО,

викладачка циклової комісії гуманітарних дисциплін 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook