НУБіП України завжди на варті й у вирі боротьби

5 квітня 2023 року
  НУБіП України нарощує темпи різносторонньої допомоги славним ЗСУ, а також – не менш важливої роботи на «внутрішньому фронті», як самостійно, так і у співпраці з партнерськими структурами. Тож завершення березня й початок квітня ознаменувалися трьома надважливими й корисними подіями.

  31 березня, Центр художньої та технічної творчості «Печерськ» за сприяння Товариства «Україна – Світ» організував благодійний концерт для славетної 93-ї бригади «Холодний Яр» за участю кращих митців нашої країни, зокрема, відомих НУБіПівців, – народного артиста України Романа Рудого та заслуженого діяча мистецтв України Володимира Гонського. 1 квітня відбувся величний концерт до 88-рiччя Великого Поета, професора кафедри культорології НУБіП України Вадима Крищенка в центральній актовій залі нашого університету, про який вже відгукнулися чимало ЗМІ.
 А 2 квітня делегація НУБіП знову вирушила у селище Володарку, цього разу – привітати Воїнів 131-го окремого розвiдбатальйону з 9-річчям його існування! Дійство організував відомий волонтер, військовослужбовець, громадський діяч Олександр Ушинський, випускник нашого вишу, разом з дружніми волонтерськими організаціями.
  Учасники торжества оглянули величезну кількість унікальних експонатів створених Олександром Ушинським Музеїв голодомору, Революції гідности, АТО і триваючої широкомасштабної російсько-української війни.
  Проректор НУБіП України Сергій Кваша від імені всього університету подякував нашим захисникам за їхній жертовний і мужній чин, відзначивши готовність нашого закладу й надалі бути поряд з Армією України. Провідний фахівець ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Володимир Гонський був ведучим дійства, у якому взяли участь більше сотні відомих громадських діячів, волонтерів, політиків, артистів, Воїнів.

Слава Україні! Героям слава!

 
Сергій Михнюк,
директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook