Анна Мельник успішно завершила весняну серію онлайн-вебінарів просвітницького проєкту кафедри ТІДП «Школа знавців права» розмовою про порушення законів

25 березня 2023, 22:48

25 березня 2023 року відбулася заключна зустріч в рамках весняної сесії онлайн-вебінарів просвітницького проєкту кафедри теорії та історії держави і права «Школа знавців права». Спікерка заходу асистентка кафедри, докторка філософії з права, практикуюча адвокатеса Анна Мельник розповіла присутнім про порушення законів.

 

Питання бесіди стосувалися юридичної відповідальності загалом, а також кожного її виду – дисциплінарної, цивільно-правової, адміністративної та кримінальної.

 

Кожне з розглянутих питань спікерка супроводжувала детальними прикладами, взятими з реальних судових рішень. Тому учасники мали можливість на прикладі життєвих кейсів зрозуміти, як призначаються покарання і визначаються їх розміри для порушників законів.

 

 

 

 

Учасникам лише залишилося заповнити анкету зворотного зв’язку для того, щоб сформувати тематику весняних зустрічей, та отримати електронний сертифікат.

 

Кафедра теорії  та історії держави і права

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook