Постерні презентації магістерських робіт спеціальності 208 Агроінженерія

6 лютого 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

2 лютого на факультеті інженерії та енергетики на кафедрі агроінженерії відбулися постерні презентації магістерських робіт студентів денної форми навчання освітнього ступеня магістра за спеціальністю 208 «Агроінженерія». Робота проводилась у змішаному форматі: очно та засобами відеоконференції Zoom.

В магістерських роботах проаналізовано існуючі технології виробничих процесів та обґрунтовано внесені зміни угалузі рослинництва, тваринництва, переробній та інших галузях аграрного виробництва.

Проведено теоретичні дослідження вдосконалення технологічних процесів та модернізації технічних засобів. Виконано розрахунки розроблених або модернізованих агрегатів.

Проведені експериментальні дослідження щодо визначення дійсних значень потужності і продуктивності та інших показників модернізованих агрегатів. Наведено методику проведення досліджень та їх результати.

Наведено методику проведення експериментальних досліджень та їх результати.

Побудовані графіки залежностей технічних та енергетичних показників від зміни технологічних процесів та конструкції агрегатів.

Проведені розрахунки річного економічного ефекту від впровадження у виробництво розроблених та модернізованих технологій та агрегатів.

Заслухавши доповіді магістрантів, їм були надані рекомендації щодо покращення оформлення робіт.

Проаналізувавши висвітлені постерні презентації можна стверджувати, що виконання магістерських робіт відбувається відповідно до графіку. Магістерські роботи готові до перевірки на наявність академічного плагіату і на 90% готові до захисту.

Бажаємо магістрантам успішного захисту!

Микола ІКАЛЬЧИК, в.о. завідуча кафедри агроінженерії
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook