Активісти факультету комп’ютерних наук та економічної кібернетики провели благодійну акцію для підтримки дитячого будинку

26 грудня 2014 року

     Протягом останніх двох місяців на факультеті комп’ютерних наук та економічної кібернетики проводилася традиційна благодійна акція до Дня Святого Миколая. Її мета — зібрати подарунки для вихованців дитячих будинків. 


 

     Тож 22 грудня актив факультету відвідав у місті Васильків такий заклад. Дітлахи розповіли студентам про своє життя і мрії, як вони всі разом готуються до Нового року. А ще здивувало те, що понад усе діти хочуть миру в Україні. Разом з ними студенти поринули в дитинство. Малювали, власноруч готували ялинкові прикраси та іграшки. Справжнє задоволення вихованці дитбудинку отримали під час різних ігор та перегляду мультфільмів. 

     Вражала дитяча щирість та безпосередність. Напевно, саме ці діти, як ніхто, сповнені вірою в справедливість та сподіванням на краще майбутнє. І нам, дорослим, справді є чому в них повчитись. Один хлопчик навіть запитав:«Якщо я дійсно був слухняний весь рік та дуже-дуже попрошу, то Дід Мороз не забуде про мене і принесе в подарунок планшет?». 

 


 

     Весь актив факультету та дітки щиро дякують Вам, дорогі студенти та співробітники,

за всі зібрані книжки, іграшки, канцелярію, солодощі та фрукти.

Особлива подяка — директору, вихователям та учителям дитячого будинку за теплий прийом.

Інна Оборська,
студентка факультету комп’ютерних наук та економічної кібернетики

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook