Відкрита лекція cт. викл. кафедри будівництва Дмитренка Є.А. з дисципліни «Основи автоматизованого проектування в будівництві»

21 лютого 2023, 10:05
м. Київ

21 лютого 2023 року на другій парі відбулася відкрита лекція к.т.н., старшого викладача кафедри будівництва Дмитренка Є.А. на тему: «Ідеалізація об’єкта при створенні комп’ютерної моделі. Ідеалізація форми й геометричних параметрів конструкції» із навчальної дисципліни «Основи автоматизованого проектування в будівництві» для студентів 3-го курсу очної форми навчання ОС «Бакалавр» груп БЦІ-2004 та БЦІ-2105СК, які навчаються за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія.


Лекція була присвячена основним поняттям, які стосуються ідеалізації розрахункових схем будівель та споруд при їх моделюванні методом скінченних елементів, а також різним видам ідеалізації. 
Лекція була проведена на високому навчально-методичному рівні із застосуванням мультимедійних технологій, чітко структурована за планом, містить пояснення нових термінів, позначень, які використовуються у моделюванні будівельних конструкцій, насичена практичними прикладами, графічним та відеоматеріалом.

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook