До Бережанського фахового коледжу завітав майор полку «Азов»

7 лютого 2023 року
  6 лютого студенти та викладачі ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» провели зустріч із захисником "Азовсталі", кавалером ордена "За мужність" ІІ ступеня та "За мужність" ІІІ ступеня, міцнішим за сталь по духу та силі, нашим земляком, уродженцем Бережан Арсеном ДМИТРИКОМ.
 
  Перший день робочого тижня розпочався насправді піднесено, адже цієї зустрічі чекали з нетерпінням. Коли наш герой зайшов у стіни читального залу, де власне відбувалося спілкування, то присутні довго йому аплодували. Офіційно захід розпочався із вступного вітального слова директорки коледжу Світлани ПИЛИПИШИН.
 
  Майор полку "Азов" Арсен ДМИТРИК радо розпочав спілкування з величезною аудиторією студентів та викладачів коледжу, які чисельно прийшли до зали, щоб побачитися та поспілкуватися з мужнім воїном.
 
  Арсена ДМИТРИКА, як і багатьох його побратимів, можна назвати "живим" підручником з історії, адже він пройшов крізь вогні та пекло, вистояв і бореться, неопалимий та незламний. Він робить великий подвиг, адже, маючи 28 років, вже дев'ять із них захищає Україну від російської агресії. Його воїни тримали стіни найвідомішої української фортеці – заводу "Азовсталь", який став символом і силою спротиву не лише "Міста Марії над гордим Азовом" (Маріуполь), але й всього світу добра проти злої імперії.
  Він бачив та пережив чимало битв, а потім полон та теракт в Оленівці, російські табори, потім обмін, реабілітацію та знову сьогодні тримає стрій, відновлює боєздатність свого героїчного полку та готується до наступних битв, до повної перемоги та звільнення українського народу, його території.
  Про це все він розповідав на зустрічі зі студентами, і, незважаючи на інколи складність питання, завжди підбирав правильні слова та пояснення. Наше колективне спілкування було переповненим вражень, а студенти один за одним ставили цікаві запитання та радо брали участь в обговоренні. Важко сказати, що зустріч була просто цікавою, адже враження та емоції, нова історична інформація - це явище, яке словами годі й описувати.
  На завершення зустрічі після слова викладача історії директорка Світлана ПИЛИПИШИН подякувала захисникові та його побратимам за відданість Батьківщині та незламний патріотизм і професіоналізм і подарувала від колективу та студентів іменні сувеніри та подарункові смаколики.
 
  Наш герой радо обмінявся з присутніми позитивними побажаннями та передбаченням нашої неминучої майбутньої перемоги. Ми будемо працювати і боротися разом, і наша сила вогнем спалить усі ворожі плани та дії. Все буде Україна, бо ніхто не зламає націю, герої якої міцніші за сталь. І як мовиться у відомій сьогодні пісні: «Буде до віку стояти праведне місто Марії, доки над вільним Азовом сонце встає».

СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ !!!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!

 
 
Віталій Скасків,

викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook