Про освітній фронт в умовах військового стану з групою МВ-21001б

6 лютого 2023 року

Напередодні нового навчального семестру, що розпочинається 06 лютого 2023 року, мали з групою обговорення про нашу спільну справу – навчальний процес і все що навколо нього.

Дійшли висновків:
1. Наша найважливіша справа – достойно утримувати освітній фронт. Навчатись по совісті! Починаємо по знаменнику. З розкладом все вияснили без проблем, нарікань не було. Зв’язок з викладачами налагоджено, покликання на заняття у групи є. Якщо будуть виникати якісь питання - звертайтесь, я завжди з вами!
2. Вивчення мов: буде і французька, і німецька, і іспанська – хто яку мову обрав під час опитування, ту і буде вивчати.
3. У групі військовозобов’язані тільки хлопці, тому важливо сьогодні-завтра навершили заповнювати гугл форму для військового обліку: Гузій Вадим, Зубенко Ростислав, Іванчук Дмитро, Лозан Ілля, Луценко Віктор, Перанський Андрій, Прокопенко Артем, Тимченко Кирило, Ткачук Іван, Халамендик Володимир, Ядов Данило.
4. Важливо, щоб Софія Ковальова як староста кожного тижня надсилала достовірну та вчасну інформацію про відвідування студентами групи МВ-21001б пар, кожного тижня до четверга до 20.00 заступнику декана Шевченко Н.В. [email protected]. Звіт за тиждень - з п'ятниці по четвер.
5. Важливо, щоб Софія Ковальова як староста в кінці кожного місяця здавала рейтингову таблицю групи щодо додаткових балів (Вікторії Бізюк та Адріані Литюк). Має подаватись повний список групи, 29 осіб, включати навіть тих, хто не набрав додаткових балів у поточному місяці, просто ставимо 0.
6. Долучаємось до інформаційного простору кафедри міжнародних відносин та суспільних наук ГПФ НУБіП України, факультету, університету (підписуємось, підтримаємо лайками, пишемо коментарі, розміщуємо власну інформацію з життя в НУБіП України):
Facebook: https://www.facebook.com/groups/152761875217864/
Телеграм: https://t.me/kaf_ist_pol
Інстаграм: https://www.instagram.com/kaf_ist_pol/
YouTube: https://www.youtube.com/@user-hk8jy8qe4h
TikTok: https://www.tiktok.com/@nules_intrelations?_t=8ZZFqVCALm2
Дякуємо кожному, хто вже долучився і працює на благо нашого корпоративу НУБіП України! Тут багато цікавої і корисної інформації!
7. Продовжуємо працювати в проекті кафедри міжнародних відносин і суспільних наук «Міжнародні молодіжні студії» та активніше долучаємось до роботи Євроклубу «HISTORYEU ЄВРОПА-УКРАЇНА»: https://nubip.edu.ua/node/2065/21. Є гарна нагода до 15 лютого 2023 року долучитись до «Днів кар’єри в ЄС»: https://euroquiz.org.ua/events/view/524
8. Не ігноруємо неформальне навчання та долучаємось до роботи «Київської школи дипломатичного мистецтва» у четвер 09.02.2023 року о 18.00, попередньо зареєструвавшись: https://docs.google.com/forms/d/1CEbjhlw4qWjoJRNF3az63d4GtrG2tS09Lm9plNXVmj8/viewform?edit_requested=true
9. Не забуваємо про профорієнтацію, запрошуємо на навчання у НУБіП на спеціальність 291- «Міжнародні відносини суспільні комунікації та регіональні студії» і долучаємо своїх підопічних до участі в Олімпіада для вступу в університет: https://nubip.edu.ua/node/120192.
10. Зараз здійснюється донабір з числа студентів у експерти з акредитації освітніх програм НАЗЯВО. Якщо цікаво - подавайте заяки: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfU5L-_3hZ5rqGF7h41Aguqv261V9CS9jajV0oqecQs_eFwUQ/viewform (між нами студентами - робота оплачується).
11. Долучаємось до участі у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Трансформація системи міжнародних відносин в умовах російсько-української війни» (до дня спротиву окупації Автономної республіки Крим та м. Севастополя), яка відбудеться 23 лютого 2023 року в очно-дистанційному форматі: https://nubip.edu.ua/node/120046. Готуємо тези до друку, продумуємо власні доповіді, презентації, популяризуємо інформацію про конференцію, запрошуємо гостей! Узгоджуємо свою роботу по підготовці зі своїми науковими керівниками!
12. Бажаємо щасливої дороги та успіхів у навчанні нашим студентам Гузію Вадиму, Діджик Катерині, Єрмаковій Маргариті, Журавель Анастасії, Лозану Іллі, Перанському Андрію, Ткачуку Івану, які у цьому семестрі розпочнуть навчання у Слупську по програмі подвійного диплому.
13. Будьмо на зв’язку і віримо в нашу Перемогу!

 

 


Кравченко Наталія,
куратор групи МВ-21001б

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook