Проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадима ТКАЧУКА обрано віцепрезидентом Вишеградської асоціації університетів

16 грудня 2022 року
   Університет співпрацює з Вишеградською асоціацією університетів (http://www.vua.uniag.sk) майже з моменту її заснування у 2011 році та активно підтримував усі ініціативи Асоціації.
 
   Під час щорічних генеральних зборів Асоціації, що відбулися (онлайн і офлайн) на базі Краківського університету сільського господарства 15 листопада 2022 року серед іншого обговорювалося питання обрання віцепрезидента Асоціації. Ректор Варшавського університету наук про життя (SGGW) професор Міхал ЗАСАДА запропонував номінувати на цю посаду професора Вадима ТКАЧУКА, проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку НУБіП України.
 
   Голосування відбувалося онлайн в період з 6 по 14 грудня 2022 року. За результатами голосування професора Вадима ТКАЧУКА обрано віцепрезидентом Вишеградської асоціації університетів на період з 2023 по 2026 рік, про що всіх членів асоціації повідомили 15 грудня 2022 року.
 

   Вітаємо професора Вадима ТКАЧУКА з наступним визнанням його здобутків на ниві розбудови міжнародної співпраці НУБіП України, бажаємо надалі гідно представляти Університет і Україну на міжнародній арені, розвивати міжнародну освітню і наукову співпрацю Університету та посилювати розвиток співпраці поміж усіма членами Вишеградської асоціації Університетів.

 
Олександр ЛАБЕНКО
  
Довідково! 
   Вишеградська асоціація університетів була створена в рамках стратегічного проекту "Сталий розвиток в сільському господарстві країн V4 та регіонів з якими співпрацюють", який Словацький університет сільського господарства (м. Нітра, Словаччина  http://www.uniag.sk/en) координував за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду (http://visegradfund.org/home). Крім членів-засновників, до асоціації входять університети та інститути з Таїланду, Індії, Туреччини, Молдови, Італії та Німеччини.
   Основна мета об'єднання полягає у співпраці університетів-партнерів з усіх куточків світу з метою забезпечення якісної освіти та сприяти розвитку тіснішої співпраці між Вишеградською групою, а також регіонами, що співпрацюють, враховуючи політику сусідніх країн Міжнародного Вишеградського фонду в галузі, пов'язаної з усіма аспектами сталого розвитку.

   Асоціація забезпечує можливості для більшої взаємодії та ефективності вишеградської академічної та дослідницької діяльності, для підвищення обізнаності регіону та зміцнення міжнародної єдності Центральної Європи, а також забезпечення зв'язків з третіми країнами, іншими регіональними групами та міжнародними організаціями. 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook