Участь студентів кафедри будівництва у національному архітектурному конкурсі "Steel Freedom"

2 грудня 2022 року
м. Київ

Студенти групи БЦІ-2105ск Софія Куценко і Анастасія Козіцька, а також студенти групи БЦІ-1904 Дарина Момотюк, Антон Галаєв і Дмитро Мануілов у складі команди НУБіП під шифром І-307 взяли участь у студентському архітектурному конкурсі Steel Freedom 2022. Куратором команди був старший викладач кафедри будівництва Олег Фесенко.
Основною задачею цього конкурсу було запропонувати проект відбудови дитячо-юнацької спортивної школи, яка була зруйнована внаслідок військової агресії російської федерацій. У рамках конкурсного проєкту студенти розробили такі розділи:
- схема генерального плану з елементами благоустрою;
- ситуаційний план майданчика;
- плани, фасади, поздовжній і поперечний розрізи по будівлі;
- розріз по стіні будівлі;
- розрахункова схема будівлі у програмах Сапфір і Ліра-САПР;
- візуалізація будівлі;
- короткий опис ідеї проєкту.


У роботі над проєктом студенти використовували спеціалізовані програмні комплекси для проектування будівель, такі як ArchiCAD, 3d MAX, AutoCAD, Lira, SAPFIR, Revit. Проєкт будівлі було розроблено відповідно до чинних ДБН В.2.2-13-2003 «Спортивні та фізкультурно оздоровчі споруди», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», ДБН В.2.2.5-97 «Захисні споруди цивільної оборони» та інших норм.
За участь у студентському архітектурному конкурсі Steel Freedom 2022 Софія Куценко, Анастасія Козіцька, Дарина Момотюк, Антон Галаєв і Дмитро Мануілов були нагороджені іменними дипломами.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook