Вітаємо молодих вчених з присудженням премії Президента України!

2 грудня 2022 року
   Указом Президента України від 30.11.2022 р. № 809/2022 присуджено премії Президента України для молодих вчених 2022 року.
   Премія присуджується за видатні наукові дослідження, які сприяють подальшому розвитку гуманітарних, природничих, технічних наук, позитивно впливають на суспільний прогрес і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.
   Серед 51 роботи, які були прийняті для розгляду Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки, відзначено 32 роботи для присудження премій, серед яких роботу вчених НУБіП України:

«ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»

Лауреатами премії Президента України для молодих вчених стали автори цієї роботи:

 

ШУЛЬГА Євгеній Вікторович, доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства;

 

ШИНКАРУК Наталія Василівна, кандидатка юридичних наук, державний експерт Секретаріату Кабінету Міністрів України, доцентка кафедри міжнародних відносин і суспільних наук.

 
   Відзначена робота молодих вчених НУБіП України присвячена розробленню концепції енергетичної безпеки України та спрямована на оптимізацію енергетичного законодавства, забезпечення надійності та безперебійності постачання мінеральних ресурсів, диверсифікації джерел, маршрутів і постачальників енергоресурсів.
  Запропоновано прийняття законодавства про створення запасів нафти і нафтопродуктів; впровадження системи стандартизації галузі водневої енергетики; безпеки у процесі виробництва, зберігання, транспортування та споживання водню з урахуванням технологій країн ЄС.
 

Вітаємо лауреатів з високою Державною нагородою!

"SCIENTIA VINCES" наукою переможеш.

 
Володимир ОТЧЕНАШКО,

начальник науково-дослідної частини 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook