Гостьова лекція з консолідації земель для масштабних інфраструктурних проєктів від професорів Бонського університету Йоахіма Томаса та Йорга Фереса

2 грудня 2022, 0:00

  Якщо Ви бажаєте дізнатися як здійснюється консолідація земель для масштабних інфраструктурних проєктів, які правові рамкові і практичні підходи при цьому застосовують, як при цьому зберегти ландшафт і довкілля, а також розглянути практичні кейси (на прикладі нової залізниці Кьольн-Франкфурт, захисту земель від повеней на р. Рейн, пернесення автобану та ін.), то з радістю запрошуємо Вас відвідати 02 грудня 2022 року гостьову лекцію від відомих європейських викладачів-практиків – професора Бонського університету, начальника відділу Міністерства довкілля, сільського господарства, охорони природи і захисту прав споживачів федеральної землі Північний Рейн – Вестфалія (у відставці) Йоахіма Томаса і керівника державної геодезичної служби (у відставці), професора  кафедри містобудування та землеустрою Йорга Фереса (Інститут геодезії та геоінформатики Боннського університету).

  
   Головною темою зустрічі постане питання консолідації земель для інфраструктурних проєктів у Німеччині: правові рамкові умови і практичні підходи.
   Організаторами заходу є факультет землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України і компонент «Фаховий діалог із земельних питань» проєкту «Німецько-Український aгрополітичний діалог (АПД)».
   Тематика заходу орієнтована головним чином на здобувачів університетів України, в яких здійснюється підготовка землевпорядників і геодезистів. Водночас, вона може стати цікавою для управлінців, працівників територіальних громад, студентів, науково-педагогічних працівників і всім тим, хто цікавиться питаннями земельних відносин, сталого розвитку, охорони довкілля та ін.
 
   Захід проходитиме із синхронним українсько-німецьким перекладом.
   Формат зустрічі: відеоконференція на платформі Zoom.
 
   Для участі необхідна попередня реєстрація: https://forms.gle/crSEqLLgDiVakS5T7
 
 
Людмила Гунько,

доцент кафедри землевпорядного проектування 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook