Онлайн-інтенсив із софрологом Ольгою Пелеховою-Лож’є

23 листопада 2022, 11:00
 
*Вдала співбесіда: як налаштуватися, подолати хвилювання та продати себе – онлайн-інтенсив софролога з Парижа* 
 Невже мозок може брехати нам?
 Чому ми боїмося всього нового?
 Як презентувати себе так, щоб сподобатися роботодавцю?
 Коли відмовляють, де черпати мотивацію пробувати знову? 
 
   Запрошуємо студентів-магістрів другого року навчання на авторський онлайн-інтенсив Ольги Пелехової-Лож’є, яка представляє в Україні новий напрям психології – науку софрологію, популярну в Європі та Америці.
 
 *Коли* – 23 листопада, 11:00
 
 *Де* – 3 корпус Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), 226 аудиторія – Zoom-трансляція з можливістю приєднатися онлайн
 
*Спікер*Ольга Пелехова-Лож‘є (@sophrologue.opl, pelekhova-laugier.com)
 
Пані Ольга усе життя займається наукою – невролог, кандидат медичних наук, доцент, керівник міжнародних клінічних досліджень. Стажувалася в різних країнах Європи, у Великобританії та в Ізраїлі. 
 
У Парижі, де мешкає та працює вже понад шість років, Ольга Пелехова-Лож‘є здобула ще й фах софролога (Institut de Formation à la Sophrologie) та стала єдиним сертифікованим софрологом в Україні. 
 
На запрошення Національного університету біоресурсів і природокористування України пані Ольга поділиться своїми знаннями про головний мозок, які змінять ваше уявлення про себе, свої емоції та свої можливості.
 
Під час онлайн-інтенсиву ви дізнаєтеся:
 Які когнітивні упередження (викривлення) сформувалися в наших головах за 2,5 мільйона років еволюції та дотепер заважають іти до своїх цілей.
 Чому і з якою метою головний мозок допускає страхи й тривоги.
 Де розташована чарівна «кнопка вимкнення» хвилювань.
 Чим небезпечне стримування емоцій та як екологічно їх проживати, зокрема, і в публічному полі.
 
На вас чекають 100% дієві практичні поради:
 
 Як налаштуватися на співбесіду – ви навчитеся домовлятися з головним мозком.
 Як презентувати себе у вигідному світлі – ви нарешті знатимете, що відповідати на це прохання-ступор: «Розкажіть про себе».
 Як вчасно переключати свої страхи й хвилювання, аби не затинатися на півслові – виявляється, співбесідою можна скористатися і як тренажером.
 
 *Спеціальний подарунок Ольги Пелехової-Лож‘є для всіх учасників* – ексклюзивна добірка корисних ресурсів для підготовки до співбесіди від hr-менеджерів-друзів пані Ольги, які працюють в Європі.
 
Налаштуйтеся на 1,5 – 2 години активної роботи. Для магістрів другого року навчання НУБіП діє бронь місць. Студенти інших курсів та гості з інших навчальних закладів можуть долучитися до зустрічі в Zoom за попередньою реєстрацію, кількість місць для вас обмежена – до 20.
 
Для реєстрації – пишіть на [email protected] (Галайдюк Лідія Юріївна, начальник відділу з працевлаштування випускників та видачі документів про освіту; контактний номер: 044-527-83-42).
 
Не спізнюйтеся, аби не пропустити цікаву та корисну інформацію!

    

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook