Презентація інформаційно-навчальної електронної платформи для фінансових/кредитних сільськогосподарських дорадників

8 листопада 2022 року
   Влітку минулого року спільна команда фахівців факультету інформаційних технологій та економічного факультету виграла грант від Проекту Технічної Допомоги UAFATA на створення інформаційно-навчальної електронної платформи для фінансових/кредитних сільськогосподарських дорадників.
   Незважаючи на виклики сьогодення, всі задання гранту були успішно виконані, а результати напруженої роботи фахівців двох факультетів були презентовані на представницькій відеоконференції.
   Відкриваючи зустріч, керівник Проекту Технічної Допомоги UAFATA Павло Костромицький розказав про місію і завдання Проекту в Україні та наголосив на важливості створення такої платформи для спілкування та навчання фінансових дорадників.
   З привітальним словом виступив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький. Він підкреслив важливість сільськогосподарської дорадчої діяльності, спрямованої на підвищення рівня знань та вдосконалення практичних навичок фермерських господарств і відмітив, що завжди будуть певні правила, умови, критерії, в яких потрібно розбиратися та дотримуватися. І саме дорадництво має сприяти розширенню фінансування українського аграрного сектору у випадках коли фермери, які відповідають критеріям, не можуть скористатися програмами через відсутність відповідних знань.
   Про перспективи розвитку бізнесу фінансових дорадників в Україні розповів експерт Проекту Технічної Допомоги UAFATA Олег Осаулюк.
   Начальник науково-дослідої частини НУБіП України Володимир Отченашко привітав учасників вебінару та розповів про досвід та можливості Університету в співпраці з бізнесом і висловив побажання подальшого успішного співпробітництва.
   Президент Національної асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України Іван Паньків проінформував про переваги класичного дорадництва та відмітив необхідність в нинішніх умовах використання сучасних інформаційних технологій електронного дорадництва.
   Функціональні можливості інформаційно-навчальної електронної платформи для фінансових/кредитних сільськогосподарських дорадників докладно спрезентовані у виступах завідувача кафедри інформаційних систем і технологій Михайла Швиденка та декана економічного факультету Анатолія Діброви.
   Використовуючи електронну платформу сільськогосподарські дорадники, фермери та інші користувачі мають змогу отримати кваліфіковану консультацію від профільних експертів, знайти потрібні ресурси для розвитку власного бізнесу, пройти дистанційний навчальний курс «Фінансово-кредитні ресурси для аграрної галузі» та отримати відповідний сертифікат.
   У кінці вебінару відбувалась жвава дискусія з питань удосконалення технологій та інструментарію донесення даних і знань до сільськогосподарських товаровиробників.
   Учасники вебінару підкреслили актуальність та назрілу необхідність впровадження пропонованої інформаційно-навчальної платформи у дорадчу діяльність.
 
Михайло Швиденко,
завідувач кафедри інформаційних систем і технологій
Анатолій Діброва,

декан економічного факультету 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook