Запрошуємо на відкриту лекцію Теодора Маргелоса

12 листопада 2014 року

 Національний університет біоресурсів і природокористування України, корпорація «Сварог Вест Груп», асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» з нагоди Дня працівника сільського господарства та Дня студента запрошує відвідати відкриту лекцію легендарної персони в аграрному секторі – підприємця, який займається інвестуванням в АПК по всьому світу від Канади до України – Теодором Маргелосом.

 
Теодор Маргелос почав свою кар'єру у віці 21 рік як зерновий  трейдер із Continental Grain в Парижі. Сім років потому він вирішив заснувати свою власну компанію Hellenic Grain Co, яка стала найбільшим грецьким експортером усіх сільськогосподарських і промислових товарів  менш ніж за чотири роки.
 
У кінці 1989 р. Теодор заснував офіс у Києві (Україна була найбільшим виробником зерна в Радянському Союзі), очікуючи, що ця компанія стане експортером зерна (у той час і з 1973 року Радянський Союз був нетто-імпортером зерна). Ilta Trade Finance і Ilta Holding були створені, щоб сконцентрувати в собі всі  інвестиції і бізнес.
 
У 1994 році він переорієнтував свою компанії з трейдингу на повноцінно інтегрованого оператора ринку агробізнесу під назвою «Олейна». Фінансування цієї операції забезпечив Європейський банк реконструкції та розвитку («ЄБРР»). Олейна, інвестиції в яку склали $ 5 млн. США, була продана за  $ 220 млн. США. Продаж Олейни був завершений у 2005 році.
 
Більше про Теодора Маргелоса та його історію успіху можна буде почути під час лекції, яка відбудеться 19 листопада з 10:10 до 11:25 в Національному університеті біоресурсів та природокористування (м.Київ, вул. Героїв Оборони, 11, корпус 10, ауд. 228).
 
Лекція читатиметься англійською мовою. Вхід вільний.
 
Вадим Ткачук,
директор ННЦ міжнародної діяльності

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook