Між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Університетом Штату Айова (США) підписано Меморандум про співпрацю
Між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Університетом Штату Айова (США) підписано Меморандум про співпрацю
12 листопада 2014 року
11 листопада 2014 року відбулася унікальна подія: між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Університетом штату Айова (США) підписано Меморандум про співпрацю.
Документ передбачає довго- та короткострокові обміни викладачами та співробітниками обох університетів, наукове співробітництво, курси підвищення кваліфікації, зустрічі з професурою тощо. Серед інтересів вищих навчальних закладів - також реалізація програм, пов’язаних з дослідженнями, та соціально-орієнтованих програм, обмін літературою і технологіями. Університети домовились про щорічне направлення на навчання на бакалавраті чи магістратурі у виші-партнері до 25 студентів.
![](/sites/default/files/u107/20141111_182313.jpg)
З боку Національного університету біоресурсів і природокористування України меморандум підписав ректор, професор Станіслав Ніколаєнко, з боку Університету Штату Айова - Джонатан Віккерт, керівник університету, провост, сеньйор віце-президент.
![](/sites/default/files/u107/DSC_5211.jpg)
Також делегація НУБіП України у складі ректора Станіслава Ніколаєнка, проректора з навчальної і наукової роботи Сергія Кваші, директора ННІ тваринництва і водних ресурсів Вадима Кондратюка та керівника міжнародних програми цього інституту Інни Курбатової зустрілася з першим проректором університету, віце-провостом Девідом Холкером. Під час зустрічі обговорено ряд серйозних стратегічних питань співробітництва та шляхи практичної реалізації досягнутих домовленостей.
![](/sites/default/files/u107/20141111_173611.jpg)
Між ННІ тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України та Коледжем сільського господарства та природокористування Університету штату Айова парафовано окремий додатковий договір про співпрацю щодо обміну студентами та науково-педагогічними працівниками. Угоду підписали Вадим Кондратюк та декан Венді Вінтерстін.
Також були обговорені перспективи акредитації НУБіП України в Сполучених Штатах Америки.
![](/sites/default/files/u107/DSC_5214.jpg)
![](/sites/default/files/u107/20141111_184616.jpg)
Вадим Ткачук,
директор ННЦ міжнародної діяльності