Відкрита лекція Бутенко Віри Михайлівни

4 вересня 2022, 18:37

   У відповідності до виконання наказу ректора «Про підвищення якості навчання в НУБіП України» та згідно затвердженого графіку проведення відкритих лекційних занять 02.09.2022 р. відбулася відкрита лекція д.е.н., доцента кафедри економічної теорії Бутенко Віри Михайлівни з дисципліни «Економікс» у здобувачів вищої освіти ОС «Бакалав», які навчаються за ОПП «Облік і аудит» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».
   На лекції розглядалися питання еластичності попиту і пропозиції.   Відкриту лекцію відвідали викладачі кафедри економічної теорії: завідувач кафедри, д.е.н., професор Талавиря Микола Петрович, доцент кафедри, к.е.н. Власенко Юрій Григорович, доцент кафедри, к.е.н. Болгарова Наталя Костянтинівна, доцент кафедри, к.е.н. Пащенко Оксана Василівна, доцент кафедри к.е.н. Гуща Інна Олександрівна та к.е.н., доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Тюріна А.А.


   Під час обговорення відкритої лекції на кафедрі усі присутні на даному заході відзначили, що заняття проведено на високому науково-методичному рівні згідно навчального плану, з дотриманням логічного зв’язку із попереднім навчальним матеріалом та змістом споріднених дисциплін. Відмітили також високий науковий рівень володіння лектора матеріалом дисципліни, уміння зацікавити та активізувати роботу студентів.

Колектив кафедри економічної теорії

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook