Викладачі кафедри фітопатології ім. акад. В.Ф. Пересипкіна проводять професійну орієнтацію зі своїми майбутніми студентами

24 серпня 2022 року
   В наш університет приходять навчатися цілими родинами. Так, навчаючись ще у 90-х на факультеті захисту рослин мама нашої абітурієнтки, зацікавила цим напрямом свого брата Маковкіна Івана, який зараз працює за спеціальністю у Компанії «БТУ- Центр» – українського виробника мікробних і ферментних препаратів для органічного землеробства. Як наслідок його професійної діяльності, є зацікавленість племінниці, Шило Марії цією спеціальністю.

   Шило Марія вмотивовано зробила свій вибір Національного університету біоресурсів і природокористування України спеціальності 202 «Захист і карантин рослин», адже не уявляє свого майбутнього без піклування про місцевість, де народилася та виросла.
   Для неї професія захисника рослин – це професія не з далекого минулого наших пращурів, а фах інноваторів та експериментаторів. Захисник рослин є частиною великого механізму, який допомагає отримувати якісну рослинну продукцію для жителів України та світу. Це професія не лише для тих, хто любить природу, а для тих, хто здатен її зрозуміти й спрямувати свою любов у потрібне русло.

   В своєму мотиваційному листі Шило Марія написала, що для неї було б честю опанувати знання та навички від фахового викладацького складу університету.
   Хотілось бачити ще більш вмотивованих абітурієнтів, таких як Марія у лавах наших студентів. Яка ще при вступі до університету вже цікавиться можливістю розробок наукових проектів у галузі захисту рослин на базі факультету та мріє стати професіоналом своєї справи.


Башта О.В.,
доцент кафедри фітопатології ім. акад. В.Ф. Пересипкіна
Трукіна М.В.,
завідувач лабораторії кафедри
екобіотехнології та біорізноманіття

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook