Варвара Лисова: мій вибір – факультет тваринництва та водних біоресурсів

16 серпня 2022 року
   У самому розпалі непроста, складна вступна кампанія. Сьогодні наша зустріч з випускницею ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О. Майнової НУБіП України» Варварою Лисовою. Отримавши диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» дівчина вирішила продовжити навчання та здобути вищу освіту на факультеті тваринництва та водних біоресурсів.

  • Чому обрали саме цю спеціальність і саме НУБіП України?

— Я розумію, що мені потрібно отримати якісну освіту. Попередній напрям моєї освіти – «технолог з виробництва та переробки продукції тваринництва», тож доцільним є продовження навчання за спеціальністю. Обрала НУБіП України – бо він є найкращим у країні, де я можу отримати справді цінні знання та завжди зможу сподіватись на щиру пораду. Крім того, на факультеті є чудова стайня.

  • Звідки дізналися про факультет?

— Мої знайомі закінчили факультет тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України. Вони багато розповідали про університет і факультет, на якому навчалися, викладачів, сучасні методи навчання та перспективи подальшого працевлаштування.

  • Чого очікуєте від навчання в університеті?

— Під час навчання я планую максимально використовувати усі можливості, що надає університет, отримати сучасні знання від висококваліфікованих викладачів, а також практичні навички, які дозволять набути поглиблених знань та умінь за цією спеціальністю.

  • Які маєте уподобання та інтереси, окрім навчання?

— Я сама родом із Чернігова. І з самого дитинства захоплююся кіньми, обожнюю цих розумних тварин. Планую поглибити знання і практичні навички саме у конярстві. Мені ще багато чому потрібно навчитися, і я переконана, що НУБіП України – це те місце, де я зможу себе реалізувати. А навчатися потрібно обов’язково – сьогодні це наш вклад в перемогу.

Розмовляла доцент кафедри
технологій виробництва молока та м’яса
Тетяна Антонюк

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook