Катерина Вансаровська: «Я прагну вступити на спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»»

12 серпня 2022 року

Цьогорічна випускниця Васильківського НВК «Гімназія–ЗОШ I-III ст. №8» Вансаровська Катерина в результаті успішно проведеної профорієнтаційної роботи професором кафедри міжнародних відносин і суспільних наук Сергієм Олексійовичем Біланом впевнено визначилася з вибором закладу вищої освіти – Національний університет біоресурсів і природокористування України та спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Саме сьогодні Катерина остаточно визначилася у своєму виборі і подала оригінали документів та опинилася за півкроку до здійснення своєї мрії.

Катерина впевнена, що обравши НУБіП України для отримання ступеня бакалавра міжнародних відносин, вона зробила правильний вибір, оскільки буде навчатися в одному з найкращих університетів нашої держави і саме це й дасть їй змогу розпочати власний шлях до досягнення своєї мети.
Катерина підкреслила, що для неї поштовхом до обрання спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», стала агресія РФ проти України. Також є розуміння того, що саме сучасна молодь має розвивати в подальшому нашу країну, а також розв’язувати проблеми світового співтовариства на міжнародній арені.
Під час навчання в НУБіП України Катя також має бажання брати активну участь у спортивній та культурній сферах студентського життя, адже займається волейболом, має хист до написання віршів та малювання, вміє грати на фортепіано.
Підсумовуючи нашу розмову, Катерина висловила впевненість, що завдяки висококваліфікованим викладачам та власній наполегливості та мотивації, закінчивши навчання в університеті, вона стане висококласним спеціалістом в сфері міжнародних відносин.
Отож, щиро бажаємо нашій майбутній студентці терпіння, наполегливості та успіхів у навчанні. І нехай мрії здійснюються!

 

 

 


Вікторія Хвіст,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook