Попович Нікіта: «Бачу себе в майбутньому дипломатом, тому обираю для навчання НУБіП України»

8 серпня 2022 року

Запорукою успішної реалізації творчого потенціалу молоді є обраний фах. У цьому переконаний вчорашній школяр, а нині абітурієнт Нікіта Попович, який сьогодні подав до приймальної комісії оригінали документів на спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації і регіональні студії».

Коротке знайомство з Нікітою засвідчило його бажання не лише стати фахівцем у галузі міжнародних відносин, а й прагнення брати участь у зміцненні глобальної безпеки.
- «Нікіто, бажання навчатися за спеціальністю «міжнародні відносини» виникло у Вас після 24 лютого?».
- «Ні, це усвідомлений вибір, який я зробив вже декілька років тому».
- «А як Ви дізналися про наш Університет?»
- «Мої друзі і знайомі, які навчаються на факультетах НУБіП України, часто ділилися зі мною своїми позитивними враженнями, тож я почав переглядати web-сторінку, знайомився з інформацією в Новинах. Мені сподобалася активність студентів і викладачів, різноплановість заходів, які проводилися і проводяться, попри повномасштабну агресію. Я і сам захоплююсь різноманітними видами спорту, займався карате, тож інформація щодо спортивного життя студентів мені надзвичайно імпонує».
- «А що спонукало Вас обрати фах міжнародника
- «Можливість розширити своє розуміння навколишнього світу, долучитися до глобальних процесів сьогодення, вдосконалити рівень знань іноземних мов, спробувати себе у якості публічної особи».
- «А Ви вже мали досвід публічних виступів?»
- «Так, у школі (ЗОШ №10 м.Броварів) я був ведучим шкільних заходів і прагну розвивати ці навички в подальшому».
Неформальне спілкування із Нікітою та його батьками ще раз переконливо доводить, що талановита українська молодь, попри обставини, займає активну громадянську позицію і прагне долучитися до процесів ствердження України як суб’єкта міжнародних відносин.

Завідувач кафедри Олександр Шевчук та співробітники кафедри щиро раді бачити Нікіту в дружній родині гуманітарно-педагогічного факультету в якості студента-міжнародника.

 

 

 


Олена Кропивко,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook