Північ Канади охоплена пожежами: Міністерство охорони навколишнього середовища попереджає про сильну задимленість повітря

11 липня 2022 року
Новини

Пожежа Кап-Маунтін, поблизу Уайтхорса, 5 липня 2022 року. Юкон оповитий димом від лісових пожеж. Цього року на території Канади спостерігається величезний стрибок у кількості пожеж. (The Canadian Press/HO-Go-Government of Yukon)


Поряд із незвичайно високими сезонними температурами кілька районів Північної Канади огорнуті димом через лісові пожежі.

У Юконі відбулося значне зростання кількості пожеж: цього року було випалено 846 квадратних кілометрів території, а на Північному Заході та частково в Нунавуті діють попередження про спеку та погану якість повітря, повідомляє канадська преса.

Офіцер пожежної служби Юкона Майк Фенсі каже, що цього сезону на цій території виникла 161 пожежа, у порівнянні з 41 пожежею за той же період 2021 року.

За даними агентства погоди, протягом наступних чотирьох днів температура повітря наближатиметься до 30°C.

Міністерство охорони навколишнього середовища Канади випустило спеціальний бюлетень, в якому йдеться, що в Юконі, Північно-Західних територіях та на Алясці горить понад 500 лісових пожеж, тому найближчими днями і навіть тижнями більшість населених пунктів зазнають диму від лісових пожеж.

«Залежно від того, де ви знаходитесь, рівень задимленості варіюватиметься від слабкого до дуже високого. Цілком імовірно, що у багатьох випадках він супроводжуватиметься попелом», — йдеться у бюлетені.

 

За матеріалами The Epoch Times USA. https://www.epochtimes.com.ua/novyny-svitu/pivnich-kanady-ohoplena-pozhezhamy-ministerstvo-ohorony-navkolyshnogo-seredovyshcha-poperedzhaye-pro-144566

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook