Ірпінський фаховий коледж вдячний за небайдужість та допомогу Київській обласній організації профспілки працівників АПК

8 липня 2022 року

     Сьогодні ми всі переживаємо важкі часи. Наша країна бореться із ворогом, а українці всіма силами допомагають один одному. Місто Ірпінь зазнало значних руйнувань внаслідок бойових дій на Київщині. Значних пошкоджень зазнали будівлі Ірпінського фахового коледжу НУБіП України та помешкання його співробітників. Але, разом з тим, ми відчуваємо підтримку від людей та організацій, які не байдужі до наших проблем і які здатні сприймати чужі біди, як свої.

     В.о. директора коледжу Дмитро Костюк, адміністрація та голова первинної профспілкової організації Лілія Чайка висловлюють найщирішу вдячність Київській обласній організації профспілки працівників АПК та особисто її очільнику Василю Хвостікову за розуміння та матеріальну підтримку нашого коледжу.
   Василь Миколайович активно долучився до роботи з організації та надання гуманітарної допомоги членам первинної профспілкової організації коледжу та їх родинам.

   

   Протягом трьох місяців члени профспілки відчувають підтримку і постійну опіку обласної організації профспілки. Це і грошова допомога працівникам коледжу, що втратили житло, і продуктові набори для усіх співробітників. 

   

   29 червня 2022 року за сприяння Київської обласної організації профспілки АПК Ірпінський ФК НУБіП України отримав чергову допомогу у вигляді будівельних матеріалів на суму близько 100 000 грн для відновлення життєдіяльності коледжу та поточного ремонту приміщень, що зазнали пошкоджень внаслідок російської агресії. 

   

Дякуємо Вам за турботу й підтримку, Ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємося на подальшу успішну співпрацю у мирному майбутньому!  

Лілія Чайка,
голова профспілкової організації коледжу

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook