Засідання кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського

5 травня 2022 року

 

Чергове засідання кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського, що відбулося 3 травня 2022 року, було присвячене важливим та нагальним робочим питанням життєдіяльності кафедри.

 

Першим питанням порядку денного засідання було атестація здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 «Менеджмент» Восколупова В. В., Тягнирядна О. М., Загородньої А. С., Чжен  Яньцзя та здобувача третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності 051 «Економіка» Костиляну В. А.

 

 Науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського  заслухали та схвалили звіти про виконання індивідуальних планів виконання освітньо-наукової програми підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

У ході засідання було обговорено та схвалено відкриту лекцію к. е. н., старшого викладача кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Драмарецької Кристини Павлівни з дисципліни «Менеджмент та маркетинг» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійної програми «Облік і аудит» на тему: «Маркетингові дослідження як основа прийняття управлінських рішень». Про високий науковий і навчально-методичний рівень проведення лекційного заняття засвідчили схвальні відгуки присутніх на ньому членів кафедри.

Значну увагу на засіданні було приділено організації Дня відкритих дверей на факультеті аграрного менеджменту; звітам наставників академічних груп щодо моніторингу успішності студентів у другому семестрі 2021/2022 навчального року; стану підготовки до атестації та переатестації електронних навчальних курсів навчальних дисциплін кафедри та іншим важливим питанням.

 

Наталя Драгнєва,
доцент кафедри менеджменту ім.проф. Й.С. Завадського
 
 
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook