Абітурієнти 2022: давайте знайомитися

17 січня 2022 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10

З 1 лютого розпочинається реєстрація на ЗНО, вступна кампанія переходить в активну стадію, то ж самий час почати знайомство з нашими абітурієнтами.

Даніїл Губар навчається в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, своє майбутнє прагне поєднати зі спеціальністю 275.03 «Транспорті технології (на автомобільному транспорті)». Мені хотілося знайти спеціальність на стику економіки і техніки – і в мене це вийшло. До того ж успіх бізнесу нині визначається саме рівнем його логістики. Тому зараз всі зусилля направляю на якісну підготовку до ЗНО та підвищення свого конкурсного балу.
Ще один учень Ніжинської ЗОШ № 7 Максим Горовий для себе обрав освітню програму «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». За інститутом слідкую вже давненько, переглядаю сайт, натрапляю на рекламу в соціальних мережах і на радіо. Обрана спеціальність на мою думку є доволі перспективною, є широкий вибір професій для працевлаштування, а ще мені розповіли, що стипендія на цій спеціальності найвища.
Каріну Кочергу, ученицю 11 касу Ніжинської ЗОШ № 1 дуже зацікавила програма спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)». «Ми всі бачимо, як стрімко розвивається логістика, яку важливу роль вона відіграє у житті кожного, то ж і перспективи працевлаштування доволі хороші». Про інститут Каріна знала з дитинства, та саме активна реклама та відвідини дня відкритих дверей дали поштовх поєднати майбутнє з Ніжинським агротехнічний інститутом.
Дмитро Собіцький став слухачем курсів після профорієнтаційного візиту представників інституту до їх Ніжинської ЗОШ № 13. Перший пріоритет буду ставити спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», хоча ще продумую «запасний» варіант. Зараз активно готуюся до ЗНО з української мови, математики, фізики, розумію, що ці предмети будуть важливі і для навчання. А розташування інституту в рідному місті – лише додатковий бонус для моєї сім’ї.
Дмитро Чайка – випускник Володьководівицького ЗСО І-ІІІ ступенів. Про наш інститут Дмитро знає не з чуток, бо на другому курсі за програмою «Облік і оподаткування» навчається його сестра. Для себе ж хлопчина пріоритетними обрав програми «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» і «Менеджмент». Розуміє, що для навчання на бюджеті потрібно відмінно скласти ЗНО та використати всі можливі «бонуси», тому є слухачем підготовчих курсів та готується до написання Всеукраїнської олімпіади з математики на базі інституту.
Кіріл Одосовський вирішив продовжити сімейну династію інженерів-енергетиків. То ж і дослухався до поради батька стосовно вибору закладу освіти. Навчаюся в Ніжинській ЗОШ № 15, відвідую підготовчі курси, адже старші друзі розповідали, що при вступі кожен бал є дуже важливим, та і консультанти приймальної комісії постійно радять як збільшити свій бал для вступу.

Нагадуємо всім, що Ви ще можете доєднатися до роботи підготовчих курсів та взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді до вступу.

З переліком спеціальностей та конкурсних предметів можна ознайомитися
за << посиланням >>

Приймальна комісія інституту завжди рада надати Вам всю необхідну інформацію і відповісти на Ваші запитання.

Телефонуйте нам:
(068) 467-52-33 – Македон Галина Миколаївна (відповідальний секретар)
(068) 235-65-65 – Кулик Василь Петрович (заступник відповідального секретаря)
чи пишіть на наші електронні адреси: [email protected], [email protected]
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook