Попередній захист магістерських робіт освітньо-професійної програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

4 лютого 2022 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10

04 лютого на кафедрі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки відбувся попередній захист магістерських робіт освітньої програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Цей захід вже набув традиційного характеру, оскільки є гарною нагодою для майбутніх випускників навчитися лаконічно в логічній послідовності представляти результати своїх досліджень по темі магістерської роботи.

Із вступним словом до магістрів звернувся завідувач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Віталій Василенко. Він наголосив на важливості проведення даного заходу з метою підвищення якості підготовки магістерських робіт та рівня наукової і професійної підготовки студентів, уникнення плагіату, а також нагадав про необхідність вчасної подачі робіт на перевірку на плагіат. Кожен студент повинен гідно представити свою магістерську роботу як таку, яка показує його кваліфікаційний рівень.

У презентаціях були розкриті питання модернізації системи електропостачання корівників, обґрунтування конструктивних та технологічних параметрів установки точного дозування мінеральних добрив, обґрунтування та аналіз технічних рішень щодо реконструкції трансформаторної підстанції 35/10 кВ, експериментальні дослідження електрофізичних параметрів ґрунту в контексті визначення вмісту у ньому поживних речовин, обґрунтування системи керування інкубатором, енергоефективні електротехнології сушіння і передпосівної обробки зерна активним вентилюванням, удосконалення процесу ІЧ-термообробки зернових матеріалів, модернізації РТП 110/35/10 кВ та інші на прикладі передових підприємств області. У ході обговорень викладачі надали студентам рекомендації та пропозиції щодо ключових акцентів доповідей та презентацій.

Підбиваючи підсумки можна стверджувати, що магістерські роботи підготовлені до проходження перевірки на наявність академічного плагіату, а магістранти активно готуються до їх захисту.

В’ячеслав Герасименко, старший викладач кафедри
електроенергетики, електротехніки та електромеханіки
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook