У Ніжинському агротехнічному інституті відбулося чергове засідання Ради роботодавців

10 лютого 2022 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10
     10 лютого за ініціативи голови ради роботодавців інституту, Миколи Бутка, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту та державної служби Національного університету «Чернігівська політехніка» відбулося чергове засідання Ради роботодавців інституту.

     Відкриваючи засідання Микола Петрович наголосив на ключових напрямах роботи ради роботодавців: профорієнтаційній діяльності (задля нарощення студентського контингенту) та популяризації спеціальностей аграрного спрямування; спільній роботі з підвищення якості освітнього процесу та не менш важливого питання працевлаштування випускників.

     Приємно відзначити, що у роботі ради роботодавців взяв участь генеральний директор ТОВ «Земля і воля», Герой України, кандидат економічних наук Леонід Яковишин. Він ознайомився із більш як 125-річною історією навчального закладу, відвідав музейний комплекс інституту, зацікавлено і із знанням справи оглянув навчально-лабораторну базу і, зокрема, лабораторії спеціальностей технічного і технологічного спрямувань.
     У свою чергу Герой України, людина з величезним досвідом аграрія-практика, як-то кажуть, "людина від землі", висловив і своє бачення розвитку аграрної освіти, закцентувавши увагу на необхідності підготовки на базі існуючих спеціальностей затребуваних виробництвом сучасних високотехнологічних фахівців робочих спеціальностей на основі енергоефективності, ресурсозбереження, технологій точного землеробства.

     Леонід Григорович наголосив, що найближчим часом нас чекають кардинальні зміни клімату і до цього треба бути готовим вже сьогодні. Адже сучасні технології потребують не тільки фахового, а й вдумливого підходу з урахуванням викликів.

     ТОВ "Земля і воля" входить до переліку базових господарств для проходження практик студентами та стажування викладачів. Господарство є одним із найбільш технологічно розвинутих і технічно оснащених з новітніми і інноваційними технологіями, має в обробітку 32,5 тис. га ріллі, п'ять зерносушильних комплексів; машинно-тракторний парк господарства налічує 230 тракторів, 25 зернозбиральних комбайнів, 210 вантажних автомобілів. Ремонтна база господарства представлена сучасною центральною майстернею з 10 дільничними відділеннями, технічний сервіс здійснюється сучасною діагностичною апаратурою з використанням стендів останніх зразків. Працює агрохімічна лабораторія.

     У ході зустрічі голова Ради Микола Бутко, який безпосередньо сприяє кадровому зростанню навчального закладу, привернув увагу до потреби у наданні допомоги із облаштування сходового маршу навчального корпусу. Реконструкція сходової клітини центральної частини навчального корпусу дасть можливість з'єднати вестибюль з парадним входом та другий поверх крила факультету агротехнологій та економіки.
     Учасники засідання зійшлися на думці, що на наступній зустрічі через місяць розпочнеться безпосереднє виконання піднятих питань.

Василь Лукач,
в.о. директора інституту
Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook