Юридичний факультет

Адреса: 03040, Україна, м. Київ, вул. Васильківська, 17, кімната 229.

Тел.: (044) 259-97-25

Електронна пошта: [email protected]

Декан:
Яра Олена Сергіївна

кандидат юридичних наук, доцент

 

НУБіП увійшов до десятки кращих університетів країни за версією рейтингу «ТОП-200 Україна»

   Денис Рудень поцікавився у першокурсників їхніми враженнями від навчання в НУБіП. Розмова відбулась із першокурсником Денисом Волянюком, який навчається на юридичному факультеті .

Першокурсник Денис Волянюк: хочу відстоювати інтереси агробізнесу і цій справі присвятити своє життя

 

     Коли в країні розпочалася вступна кампанія, випускник Тетіївського навчально-виховного комплексу, що на Київщині, Денис Волянюк, твердо знав, що хоче навчатися на юридичному факультеті і саме в НУБіП, бо тут найпотужніша в країні кафедра аграрного, земельного та екологічного права ім. В.З. Янчука. Його цілеспрямованості і наполегливості можна позаздрити. Відповідальний, впевнений, саме таким, повинен бути юрист. І це про сьогоднішнього нашого співрозмовника.

– Розкажи, як став студентом юридичного факультету.

– Ще навчаючись у старшій школі, чітко знав, що хочу бути юристом. Не з чуток мені відомо, як нелегко сьогодні вести агробізнес. Вважаю, країні не вистачає саме фахівців, які відстоювали б інтереси сільськогосподарських підприємств. Тож цій справі хочу присвятити своє життя. А ще люблю спілкуватися з людьми та обожнюю ораторське мистецтво. Коли визначився із майбутнім фахом, питання вибору вишу не стояло. Однозначно пріоритетом №1 був НУБіП і одна з найпотужніших у країні кафедра аграрного, земельного та екологічного права ім. В.З. Янчука. І, навіть, коли мені пропонували бюджет в інших столичних університетах, я обрав контракт тут (підвів не надто високий бал з англійської). Хоча зауважу, що й на контракт був величезний конкурс.

– Які перші враження від навчання?

– Дуже подобаються викладачі, особливо з мого факультету. Цікаво працювати з Оленою УлютіноюВірою Качур. Вся моя група щодня в полі зору куратора Юлії Канарик. Відчувається постійна турбота. І це приємно.

– Чим займаєшся у вільний від навчання час?

– Дуже люблю механіку й автомобілі. Ще у тринадцять батько навчив мене водити машину і з тих пір – це моє захоплення. Однак зараз маю громадські обов’язки: мене обрали старостою групи. Мені імпонує те, що НУБіП дає можливості самоврядування. Хоча я й, звісно, знав, куди йду. Бо зо два десятки моїх знайомих навчалися свого часу чи продовжують навчання саме тут, до речі, половина з них – на юридичному факультеті.

– Які з відвіданих університетських заходів тобі сподобалися?

– Насамперед, це – представлення першого курсу. У мене виникла ідея – зняти відео, яка, на мій погляд, вдало втілилася. Взагалі, маю дуже гарну групу, тому думаю організовувати спільні заходи частіше. А ще запам’яталися агрополітичні дебати. Вразив високий рівень їхнього проведення.

– Що сьогодні турбує тебе найбільше?

– У моїй сім’ї п’ятеро дітей, я – найстарший. І, чесно кажучи, важкувато з фінансових міркувань навчатися на контракті. Тому задумуюся над тим, щоби десь на курсі другому-третьому, може й раніше, працевлаштуватися, аби мати хоча б якийсь додатковий заробіток. Однак розумію, наскільки важливе навчання. Тому думаю, як поєднувати і те, й інше.

 Розмовляв Денис Рудень

 

     Актуальні потреби села, аграрного виробництва об’єктивно поставили питання про розширення викладання правових дисциплін у нашому ВНЗ і створення окремої кафедри, яка б забезпечувала викладання всіх юридичних дисциплін в університеті.
     У 1996 році народилася кафедра аграрного права на факультеті аграрного менеджменту. Її очолила кандидат економічних наук, доцент Карасик О.М.
    У 2000 році кафедру перейменовано у кафедру правознавства, яку очолив провідний вчений у галузі аграрного та земельного права, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії правових наук України Янчук В.З.
     Юридичний факультет було засновано у 2001 році з метою підготовки фахівців-правознавців для галузей сільського господарства та земельних ресурсів.
Факультет здійснює підготовку спеціалістів напряму 0304“Правознавство” спеціальності 6.030401, 7.03040101, 8.03040101 “Правознавство” ОКР «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».

     Кадрове забезпечення навчального процесу на юридичному факультеті здійснюється шляхом:

• ефективного використання наявного у Національному університеті біоресурсів і природокористування України науково-педагогічного персоналу, організації його підготовки через аспірантуру та докторантуру, підвищення кваліфікації та створення необхідного резерву кадрів;

• залучення до навчально-виховного процесу та методичної роботи висококваліфікованих науково-педагогічних працівників, визначних науковців з науково-дослідних установ, фахівців-практиків різних відомств, організацій, підприємств.

Новини

Всі новини

28 грудня 2015

Робити добро...

26 листопада 2015

Співчуваємо...

24 листопада 2015

СТОП КОРУПЦІЯ!

16 лютого 2015

РОБОЧА НАРАДА

Оголошення

Всі оголошення

27 вересня 2016
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Увага! Міжнародний семінар "Політична дидактика"

12 березня 2016
Навчальний корпус №6, ауд. 222

Увага! День відкритих дверей!

28 листопада 2015
корп.6, ауд. 222

Увага! День відкритих дверей!

26 листопада 2015
вул. Васильківська, 17, навчальний корпус № 6, кім. 222

Увага! Конференція!

12 листопада 2015
к. 6, ауд. 101

Увага! Відкрита лекція!

1 вересня 2015
корп. 6, ауд. 222 (вул. Васильківська, 17)

День Знань на юридичному факультеті!

7 квітня 2015

День донора

27 лютого 2015

УВАГА МАГІСТРИ!!!

Події

Всі події

9 грудня 2015, 22:34

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

25 листопада 2014, 13:04

«Брейн-ринг»

17 листопада 2014, 15:00

"НУБіП запалює зірки"

17 березня 2012, 12:00

День відкритих дверей

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015