Стейкхолдер магістерської ОПП «Автомобільний транспорт» Олексій Грубрін – ринок праці потребує найкращих!

6 лютого 2022, 5:39
м. Київ НУБіП України

 

Програма орієнтована на формування у здобувачів здатності розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми в процесі професійної діяльності у сфері автомобільного транспорту аграрного сектору економіки України. Метою програми є підготовка фахівців, які володіють глибокими знаннями з інженерного менеджменту широкої номенклатури автомобільного транспорту.

Підготовка здійснюється на механіко-технологічному факультеті НУБіП України

 

Які програми необхідні для якісної виробничої практики? – Це запитання для стейкхолдера магістерської освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт» механіко-технологічного факультету, заступника Генерального директора, Сервіс-Менеджера Titan Machinery Ukraine Олексія Грубріна.

      Якщо коротко, умови реального виробничого циклу компаній, які дотримуються високих міжнародних стандартів передпродажного і післяпродажного обслуговування клієнтів, пропонуючи при цьому якісні, надійні і сучасні сервісні послуги. Такі стандарти і забезпечують студентів завжди надійними та ефективними рішеннями. Якщо дотримуватись підходів, які ми пропонуємо в Titan Machinery Ukraine для cтудентів магістратури з автомобільного транспорту механіко-технологічного факультету під час проходження ними практики, то це набуття навичок: проведення всебічного аналізу виробничо-технічної, економічної, соціально-економічної діяльності підприємства, відділів і служб; вибору основних шляхів підвищення ефективності виробництва, визначення заходів модернізації, технічного переозброєння, реконструкції, нового будівництва підприємства; застосування обчислювальної техніки у виробництві; впровадження у виробництво результатів наукових досліджень, експериментально-конструкторських розробок, спрямованих на удосконалення технологічних процесів обслуговування і ремонту колісного рухомого складу, удосконалення організації і керування, підвищення рівня механізації і автоматизації виробництва; поширення передових методів виробництва і наукової організації праці, сучасних економічних методів стимулювання; проведення професіональної, організаторської та виконавчої роботи. Студент у нас отримує навички реальної роботи на посаді практикант-інженера відділів: технічного сервісу, виробничо-технічного, охорони праці та безпеки руху, матеріально-технічного постачання.

 

Які Ваші очікування від дипломованих НУБіП України магістрів
з автомобільного транспорту?

      Безумовно, на Titan Machinery Ukraine ми запрошуємо найкращих. Зі студентами освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт» механіко-технологічного факультету ми працюємо всього шість місяців. Однак у нас вже успішно працює в департаменті технічного сервісу випускник НУБіП України дипломований магістр з автомобільного транспорту Микола Місюк. Його інженерній команді нема рівних в діагностуванні гідростатичних, гідромеханічних і гідроелектричних трансмісій. Крім того він відповідає за технічний стан всього автопарку. На скільки злагоджено все відпрацьовано, що можна годинник звіряти. Стосовно Вашого випускника і вже нашого кваліфікованого інженера – значна кількість його проектів з реконструкції та впровадження інноваційних технологій діагностування машин вже реалізована на Titan Machinery Ukraine. Саме таких магістрів ми очікуємо. Дієвих, інноваційних і з інженерною жилкою.

 

Які б Ви зміни запропонували до навчального плану?

      Рекомендував би розглянути введення професійних компонент, зокрема навчальних дисциплін «Виробничі процеси та процедури надання послуг в автосервісі», «Інноваційні рішення в галузі автотранспорту», «Сучасні системи управління роботоздатністю колісних транспортних засобів», «Прогресивні методи та технології експлуатації та сервісу автомобілів». Рекомендував би розширити спектр вибіркових навчальних дисциплін в частині набуття компетентностям більшої індивідуальності автомобільного транспорту саме для аграрного сектору економіки України.

 

Що заплануєте на переддипломну практику?

      На цей вид практики ми запрошуємо тих, кого розглядаємо на наступне працевлаштування. Знову ж таки найкращих, хто успішно себе зарекомендував під час виробничої практики. Безумовно матеріально-технічна база Titan Machinery Ukraine дозволяє провести доволі ґрунтовні експериментальні дослідження з магістерських тематик кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту імені М. П. Момотенка. Крім того наукові керівники магістерських кваліфікаційних робіт активно долучаються до консультування та удосконалення виробничого процесу підприємства.

 

Науково-педагогічні працівники і дипломники кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту імені М. П. Момотенка вітають одного з найбільших операторів ринку техніки CNH в світі Titan Machinery Inc. з десятиріччям ведення успішного бізнесу на теринах України!

 

 

Спілкувався Іван Роговський

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook