На кафедрі лісівництва ННІ ЛіСПГ відбувся науково-практичний онлайн семінар: «Досвід ведення лісового господарства та охорони лісів від пожеж в Німеччині»

2 грудня 2021 року
м. Київ

2 грудня 2021 року завідувач та науково-педагогічні працівники кафедри лісівництва ННІ ЛіСПГ НУБіП України провели науково-практичний онлайн семінар: «Досвід ведення лісового господарства та охорони лісів від пожеж в Німеччині».

Мета семінару – поширення досвіду, науково-практичних знань та сучасних підходів щодо ведення лісового господарства та охорони лісів від пожеж у Німеччині, який представники кафедри отримали протягом тижневого робочого візиту до університету сталого розвитку Ебесвальде та лісових господарств Землі Бранденбург, в рамках міжнародного проекту "Перетворення лісів шляхом їх наближеного до природи управління в Україні: застосування методів наближеного до природи лісівництва та управління пожежами з метою підвищення стійкості соснових насаджень до посухи та пожеж" (RESILPINE).

Огляд лісів в яких ведеться наближене до природи лісівництво та застосовуються рубки за системою Дауервальд з метою підвищення їх стійкості до змін клімату, Лісгосп Корін, лісництво Терофен
 

У роботі семінару прийняли участь завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, студенти ННІ лісового і садово-паркового господарства, а також всі бажаючі.

Під час семінару до уваги учасників були представлені цікаві доповіді, зокрема проф. Сергій Зібцев ознайомив слухачів з концепцією та практичними підходами щодо ведення наближеного до природи лісівництва у Німеччині, доц. Олександр Сошенський з лісівничими особливостями господарювання у насадженнях Німеччини та доц. Василь Гуменюк з системою охорони лісів від пожеж, зокрема в частині виявлення, реагування та гасіння ландшафтних пожеж в землі Бранденбург, а також охорони лісів від пожеж на територіях забруднених нерозірваними боєприпасами.

 

По завершенні науково-практичного онлайн семінару учасники обмінялися запитаннями та думками, а також власним баченням щодо можливості застосування досвіду ведення лісового господарства та охорони лісів від пожеж в Німеччині для лісового господарства України.

 

Програма семінару: sites/default/files/u184/programa_seminaru_lg_v_nimechchini_v_2.pdf

Вас також може зацікавити: "Співробітники кафедри лісівництва НУБіП вивчали досвід землі Бранденбург, Німеччина у адаптації лісів до змін клімату"

 

Доцент кафедри лісівництва
ННІ ЛіСПГ НУБіП України
Василь Гуменюк
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook