ПОСТЕРНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИМИ ПРОГРАМАМИ «ТЕХНІЧНИЙ СЕРВІС МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА» Й «ОБЛАДНАННЯ ЛІСОВОГО КОМПЛЕКСУ»

25 листопада 2021 року

 
25 листопада 2021 року на кафедрі надійності техніки факультету конструювання та дизайну НУБіП України відбулась постерна презентація наукових робіт студентів магістратури 2-го року денної форми навчання освітньо-професійних програм «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» й «Обладнання лісового комплексу» спеціальності 133 - «Галузеве машинобудування». Постерна презентація проходила в онлайн форматі на платформі CiscoWebex.
До магістрів з вітальним словом звернулись декан факультету Зіновій Ружило та заступник декана факультету з наукової роботи Юрій Ромасевич. Постерні доповіді відбулись за організації кафедри надійності техніки. В заслуховуванні та обговоренні магістерських робіт взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри надійності техніки: Андрій Новицький, Валентина Мельник, Олександр Банний та Павло Попик.
Серед кращих доповідей магістрів слід зазначити наступні:
  • ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва»: Альберта Рубанки, Солохненка Ігоря, Голояда Віталія; Хаєцького Антонія;
  • ОПП «Обладнання лісового комплексу»: Романа Ковальчука, Шустова Дениса, Ярослава Гречаного.

Представлені матеріали досліджень були попередньо апробовані на VІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Надійність сільськогосподарської техніки в системі інноваційних процесів» від 11 листопада 2021 р.. (https://nubip.edu.ua/node/101878).
Доповіді студентів магістратури за результатами досліджень відбулись на високому професійному рівні й підтвердили готовність їх авторів до захисту магістерських робіт.

Бажаємо студентам магістратури успіхів у підготовці та захисті 
 своїх наукових робіт!!!
 
 
Завідувач кафедри 
надійності техніки Андрій Новицький,
доценти кафедри Валентина Мельник та
Олександр Банний


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook