Вдалий виступ студентів-каратистів на відкритому Кубку України з кіокушин карате у місті Дніпро

2 листопада 2021 року
     З 29 по 31 жовтня у місті Дніпро відбувся Відкритий Кубок України з кіокушин карате (ІКО) серед дітей, юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів у розділі «куміте» та «ката». У заході взяло участь близько 400 спортсменів майже з усіх регіонів України.

Від нашого університету у заході взяли участь три студенти і старший викладач кафедри фізичного виховання Сергій Вербицький, який був суддею змагань і пройшов підвищення кваліфікації судді на міжнародному семінарі суддів під керівництвом секретаря міжнародної організації кіокушин карате Коцухіто Горая.
     Наші студенти-спортсмени Михайло Уманський (механіко-технологічний факультет ф-т) посів третє місце у категорії до 75 кг, Нікіта Шкромида (ф-т захисту рослин, біотехнологій та екології) став переможцем у категорії до 90 кг. Абітурієнт підготовчих курсів НУБіП України Тимофій Вербицький посів друге місце серед юнаків 16-17 років.

Вітаємо наших студентів-спортсменів з вдалим виступом!

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій