Валерій Галамба - бронзовий призер відкритого всеукраїнського турніру з боротьби

27 жовтня 2021 року
     19-21 жовтня 2021 р. у м. Київ проходив ХХІ традиційний відкритий всеукраїнський турнір пам’яті Заслуженого тренера України Л.Г. Гайріяна. В ньому взяв участь, в складі збірної Закарпатської області, студент ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» групи ЗП-21 Галамба Валерій.

Валерій виступав у ваговій категорії до 97 кг. Він впевнено перемагав своїх опонентів по турнірній сітці (киянина та двох спортсменів з рівненщини), аж до поєдинку за вихід у фінал. Тут, наш спортсмен, поступився спортсмену з Естонії Річарду Карлсону.

Схватку за ІІІ місце Валерій переміг впевнено з рахунком 8:2, завоювавши бронзову нагороду турніру.

Дирекція коледжу вітає Галамбу Валерія і бажає йому подальших успіхів у спорті та навчанні.