День Першокурсника
День Першокурсника
October 19, 2017
19 жовтня на факультеті інформаційних технологій пройшов День Першокурсника! Кожна група підготувала програму, в якій з гумором себе презентувала. Наші кібернетики теж були на висоті - динамічно, емоційно та весело представили себе й отримали в нагороду сміх і гучні оплески від глядачів! Цей захід дозволив першокурсникам ближче познайомитися і продемонструвати всім свої здібності!
![](/sites/default/files/u196/img-8e9d34b126b5d169681a157ba70c4a96-v.jpg)
![](/sites/default/files/u196/img-42ad01eba96c48099d6a1f7c66b44c98-v.jpg)
![](/sites/default/files/u196/img-75aa040cebf06b40ff4105190ad3acc0-v_0.jpg)
![](/sites/default/files/u196/img-c06f9c1403907a0d0091f91b2e300c5b-v_0.jpg)
![](/sites/default/files/u196/img-9e28bd6db20d4b4437b35cba3c8f9e98-v.jpg)
Успіхів вам, наші талановиті першокурсники!
Куратор 1-го курсу спеціалізації
"Економічна кібернетика",
Людмила Галаєва