Шахові звитяги: команда економічного факультету виборола «Срібло» на турнірі до 128-річчя НУБіП України!

29 травня 2026 року, попри прохолодну травневу погоду та рясний дощ, панувала по-справжньому гаряча атмосфера інтелектуальної боротьби. Університетська спільнота зібралася разом, щоб відзначити знаменну дату — 128-му річницю з дня заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України — традиційним шаховим турніром.

Цьогорічні змагання відзначилися надзвичайно високою конкуренцією: за головні нагороди змагалися 14 сильних команд з різних структурних підрозділів університету.

Економічний факультет на турнірі представила згуртована команда, вагому частину якої склали представники кафедри організації підприємництва та біржової діяльності. Честь рідного факультету за шахівницями гідно захищали досвідчені викладачі та талановита молодь:

доценти кафедри організації підприємництва та біржової діяльності Нікітченко С.О. та Ус С.І.;

доцент кафедри економіки Балан О.Д.;


студент 2 курсу Сидоренко Ілля;


студентка 3 курсу Поліна Бецко.


Продемонструвавши високу концентрацію, витримку, стратегічне мислення та справжню командну єдність, збірна економічного факультету впевнено обійшла більшість суперників і посіла почесне ІІ місце!


Несприятливі погодні умови не змогли завадити жазі до перемоги та чудовому настрою учасників. Кожен тур тримав у напрузі до останньої секунди, а срібний кубок став прекрасним подарунком до дня народження нашої спільної Alma Mater.


Щиро вітаємо наших викладачів та студентів із цим високим результатом! Бажаємо нових інтелектуальних злетів, натхнення та подальших перемог як за шаховою дошкою, так і в освітньо-науковій діяльності!

Сергій НІКІТЧЕНКО