ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТУ ЛЕКЦІЮ

February 21, 2025
ФВМ НУБіП України

   Згідно з графіком відкритих лекцій у весняному семестрі 2024-2025 н. р. на факультеті ветеринарної медицини в період із 24 по 28 лютого будуть прочитані наступні лекції:

  • 27 лютого 2025 року на 3 парі (початок о 11:50 год), професор кафедри внутрішніх хвороб тварин, доктор ветеринарних наук  Голопура Сергій Іванович - прочитає відкриту лекцію з дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» для студентів 4 курсу ОС «Магістр» спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» на тему: «Класифікація та основні синдроми хвороб сечовидільної системи».

Адреса посилання: https://us04web.zoom.us/meeting/upcvd-uqqz4iGNIcy5yX1dtmXxrRC_rJkHA7/ics?icsToken=DG7hTrKDPzrhBlQ7hQAALAAAAP_xq4BU5R6LDQupeobV13K0Vps94BaiwBusZt-uoSwW9FpKWdc41zjLko4uPQbx6WkX4ELwWQKsx_FDAwMDAwMQ&meetingMasterEventId=D8gAG1WsQwy6OFQajob43A

  • 28 лютого 2025 року на 2 парі (початок о 10:10 год), доцент кафедри ветеринарної хірургії ім. акад. І.О. Поваженка, кандидат ветеринарних наук Солонін Павло Костянтинович - прочитає відкриту лекцію з дисципліни «Оперативна хірургія з основами топографічної анатомії та анестезіолог» для студентів 3 курсу ОС «Магістр» спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» на тему: «Операції в ділянці черева. Топографічна анатомія. Лапаротомія, лапароцентез, гастрономія. Ентеротомія.».

Адреса посилання:  https://us04web.zoom.us/meeting/upcudOGrpjgqGtw6JgK_T8zZhEgYFPAhOmjb/ics?icsToken=DDYFNdt

Запрошуються всі вільні від занять студенти і викладачі.

Відповідальна від ФВМ для здійснення контролю
за якістю знань, доцент Бойко Н. І.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook