Долучаємося до відкритого діалогу про аграрні реформи в Україні

13 квітня 2021 року

   Професор кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Надія Резнік взяла участь у конференції «Діалоги про аграрні реформи в Україні», що проходила 9-го квітня під модеруванням директора ГС «Всеукраїнський аграрний форум» Марії Дідух. З вітальним словом до присутніх звернувся Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Ключовими темами заходу та спікерами були:
- Інституційна політика та стратегія розвитку – Олександр Бакуменко, Голова Ради директорів Асоціації «Союз птахівників України».
- Чи потрібна вертикаль державного управління у галузі? – Леонід Козаченко, Президент ВГО «Українська аграрна конфедерація».

- Фінансові інструменти та агрострахування – Геннадій Новіков, Голова ГС «Аграрний союз України».
- Фіскальна політика держави – додаткові проблеми українського агровиробника – Михайло Соколов, заступник Голови ГС «Всеукраїнська аграрна рада».
- Земельна реформа: запуск обігу с/г землі без 2194 і 2195 неможливий та як працювати на землі без доступу до інновацій – Роман Сластьон, Генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
- Навіщо громадам земля? – Іван Фурсенко, Перший заступник виконавчого директора Всеукраїнської асоціації громад.
   Змістовним та із конструктивними коментарями був виступ Голови Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Миколи Сольського.

 

   Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко запевнив присутніх, що дослухається до усіх висловлених учасниками пропозицій та розповів про започаткування нових реформ у аграрному секторі.
   Завершальним був виступ заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького.

Надія Резнік,

професор кафедри менеджменту ім.проф. Й.С. Завадського

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook