Викладачі факультету ветеринарної медицини провели семінар і запросили на навчання студентів Млинівського державного технолого-економічного коледжу

28 березня 2021 року
     В рамках профорієнтаційних заходів факультету ветеринарної медицини, спрямованих на залучення до вступу у НУБіП України кращих абітурієнтів, 23 березня 2021 року викладачі кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин у повному складі провели навчальний онлайн-семінар на тему «Сучасні біотехнологічні методи у ветеринарній репродуктології» для студентів 3-4 курсів ветеринарного відділення Млинівського державного технолого-економічного коледжу (Рівненська область).

     У вступному слові завідувач кафедри, кандидат ветеринарних наук, доцент Олександр Вальчук висвітлив актуальні питання в скотарстві України, сучасні тенденції у трансплантації ембріонів великої рогатої худоби та досягнення кафедри з цього напрямку.

     Доцент Юрій Жук розповів студентам про особливості вступної кампанії в НУБіП України у 2021 році, спеціальності, за якими проводиться вступ, про умови здачі ЗНО та вступного іспиту із спеціальності.

     Крім того, викладачі кафедри поділились із студентами та викладачами коледжу своїми науковими та практичними здобутками. Зокрема, Олександр Вальчук зробив доповідь на тему «Управління молочним стадом за допомогою програмного забезпечення «Cattle.center», в якій показав унікальні можливості програмного забезпечення із обліку тварин, показників їх молочної продуктивності, стану здоровʼя тварин, даних про відтворення, а доцент Сергій Деркач – доповідь  «Концепція штучного осіменіння собак», де висвітлив особливості статевого циклу сук, методи отримання сперми у псів, визначення оптимального часу та методи осіменіння сук.

     Учасники семінару задавали питання, отримували професійні відповіді і, сподіваємось, завершили семінар з думкою про зустріч з викладачами кафедри уже у якості студентів НУБіП України.

Валерій Мазур,
доцент

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook