Студентці Євгенії Зорі присвоєно звання «Майстер спорту»

23 березня 2021 року

Студентка ІІ курсу ННІ неперервної освіти і туризму за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», член національної збірної команди України зі сноубордингу, Євгенія Зоря виборола призові місця на Кубку України зі сноубордингу та отримала звання «Майстер спорту».

З 11 по 14 березня 2021 року в Кострині (Закарпатська область) відбувалися змагання за Кубок України. Тут Євгенія виборола три медалі: дві – 2 місце, одна – 3 місце. Лише за цей рік у її особистому заліку 4 медалі, а в цілому студентка виборола близько півсотні медалей! Євгенія займається сноубордингом з 11 років, тож наполегливість та талант спортсменки дали чудовий результат.

Кубок України зі сноубордингу є важливим змаганням для професійних спортсменів, за результатами якого присвоюють звання «Майстер спорту».

Колектив кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності та ННІ неперервної освіти і туризму вітають свою студентку з перемогою та присвоєнням звання